FAQ

How much does Nucleus cost?

A single Nucleus unit costs $249, two units cost $398 and 3 units cost $597. Once you buy more than 2, the cost per unit is $200.

Limited time offer!

Purchase a 3-pack and save $150!

SAVE $150
×

Interested in bulk pricing? Please email and we’ll get back to you quickly.

×

YOU HAVE $50 TO USE TO YOUR NUCLEUS ORDER!

When you purchase, your friend will get rewarded too. Code automatically applied at checkout.